Zimní škola JUST LIFE | JUST LIFE

Zimní škola JUST LIFE

Lyžování, snowboarding, telemark, skitouring.

Chcete se naučit jezdit nebo zdokonalit svojí techniku? Naši instruktoři mají dlouholeté zkušenosti s výukou lyžování a snowboardingu pro lyžařské školy v české republice i zahraničí a všemu co učí se aktivně věnují i ve svém volném čase. Naší snahou je efektivně, rychle a zábavně naučit klienta jistě, kvalitně a bezpečně jezdit. Vycházíme z individuálních potřeb každého žáka a těm přizpůsobujeme styl, metody i rychlost výuky. Instruktoři mluví plynně německy a anglicky, je možné zajistit i výuku v holandštině a ruštině.

LYŽOVÁNÍ

Nabízíme výuku lyžování pro lyžaře všech výkonnostních úrovní od úplných začátečníků po lyžaře, kteří chtějí jen zdokonalit svůj styl nebo opravit chyby. Jsme schopni zajistit výuku závodního lyžování nebo freestylu.

SNOWBOARDING

Učíme všechny výkonnostní úrovně. Nabízíme výuku začátečníku, zdokonalování stylu i závodní snowboarding. Naši instruktoři vás můžou naučit i základy freestylu nebo race carving na prkně s pevným vázáním.

TELEMARK

Telemarkové lyžování je vhodné především jako doplňková aktivita pro lyžaře, které už to na „klasických“ lyžích tolik nebaví a chtějí zkusit něco nového a originálního. Je samozřejmě možné se ho naučit i od začátku, bez předchozí zkušenosti s lyžováním. Telemarkové lyžování vychází z počátků lyžování a je proto jednodušší a intuitivnější.

SKITOURING

Naši instruktoři s vámi rádi vymyslí a naplánují trasu pro skitouringový výlet po krásných Krkonošských kopcích. Závisí na vaší fyzické a lyžařské zdatnosti, velikosti skupiny a časových požadavcích.Trasy určené pro skitouring vám nabídnou neopakovatelný zážitek, výhledy a krásné sjezdy v nejvyšších českých horách.

Pro každou z daných aktivit vám můžeme za smluvní ceny zařídit zapůjčení potřebného vybavení od našich partnerů.
Nabídka lekcí platí pro Špindlerův Mlýn a Herlíkovice. Výuka v jiném resortu je samozřejmě možná po předchozí domluvě, ale pouze pro větší skupiny nebo na delší dobu. Napiště nám a jistě se dohodneme.

CENÍK:

lyže(ski), snowboarding, telemark

1osoba (pers)

2 osoby (pers)

skupina 3-5 osob (group 3-5 pers)

1 hodina (hour)

450CZK / 16EUR

800CZK / 29EUR

X

2 hodiny (hours)

800CZK / 29EUR

1400CZK / 50 EUR

2000CZK  / 72EUR

4 hodiny (hours)

1600CZK / 58EUR

2800CZK / 100EUR

4000CZK / 144EUR

Skitouring

Ceny jsou individuální podle délky výletu a počtu účastníků. Základní sazba je cca 200 CZK/hodina.

Kontaktní formulář

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

English version

Do you want to learn how to ride a ski or snowboard? Do you want to improve your riding skills and style? Our instructors have longtime experimences with ski teaching in skischools in Czech Republic and Europe and they enjoy riding everything also during their leisure time. Our goal is to teach you how to ride good, sure and save.We adapt our methods and speed of lessons to individual needs of every client. Our instructors speak german and english fluently, we can also provide lessons in dutch or russian language.

SKIING
We provide skiing lessons for everyone including both complete beginers and skiers who only want to improve their style or repair their mistakes. Everything depends on your needs. We also offer freestyle or racec carving lessons.

SNOWBOARDING
System is same as with skiing, we teach all levels of skiers and we are very adaptive. Our company offers lessons for begginers, advanced riders and also race snowboarding. Instructors can teach you also freestyle or race carving on special snowboards witch solid bindings.

TELEMARK

Telemark skiing is mainly suitable for good skiers, who want to try something different, new and original. It’s also possible to teach telemark from the very begginings, without any experience with skiing.Telemark is based on origins of skiing what makes it easier and more intuitive.

SKITOURING

Our instructors will plan the skitouring trip with you and will help you to choose ideal trail through the Krkonoše mountains. Trail depends on your physical possibilities and skiing skills, amount of people and time demands. Trails made specialy for skitouring will offer you special experince, extraordinary wievs and beautiful rides in the biggest czech mountains.

We can also rent you all necessary equipment for each of activities written above from our partners for contract prize.

All lessons take place in Spindleruv Mlyn or Herlikovice. If you would like to have lesson in some other ressort, its possible only for longer time or bigger groups. You can contact us and we’ll sure find an agreement.

Prices are individual due to distance of a trip and total count of members. Basic rate is 200CZK/8EUR per hour.

zážitky • adrenalin • zájezdy