Subaru FORESTERide 2015 – FOTOREPORT

4. ročník SNB&SKI závodů ve slope style byl tradičně ve Velké Úpě zahájen již páteční warm-up párty na hotelu Úpa. Sešli se tu příznivci zimních sportů všeho druhu a družící nálada hostů i účastníků věstila vyvedený závodní den.

Opět nám vyšlo JUST LIFE počasí, což bychom si mohli už patentovat. V 10.00 startovalo zahřívací kolo účastníků a osahání místního sněhu a skoku, který měl dobrých 20 metrů. Šlo ale především o provedení jednotlivých skoků a triků přes 2 vozy Subaru.


Skvělé počasí vytáhlo na svah téměř stovku diváků, jenž se mohli občerstvit ve stánku s trdelníky, zahřát se alkoholickými i nealko nápoji, půjčit si freeride lyže, zdarma vyzkoušet telemarkové a skialpové lyže od našeho partnera Oxskis, nebo se zapojit do soutěže o let nad Krkonoši – a to vše za doprovodu výborných DJs.

Program jsme doplnili ještě o improvizované tandemové lyžování (2 osoby na jednom páru lyží), malování do sněhu a také slepý curling, kde jeden člověk navigoval druhého, který měl na bobu zavázané oči, při snaze zastavit uprostřed vyznačeného terče.


Prize money 40 000 si rozdělili jezdci následovně:

Muži/SKI 
1. místo Dan Hanka
2. místo: Robin Holub
3. místo: Jan Balcar

Muži/SNB
1.místo: Neči
2. místo: Miki Pajer
3. místo: Vašek Toman

A jak to vypadalo na svahu? Koukněte na tohle video 😉