Sportovní zážitky na JUST LIFE 2015 | JUST LIFE

Sportovní zážitky na JUST LIFE 2015

Celkově 22 sportovních zážitků, které si můžete užít zdarma + 6 prémiových 😉

14FLYBOARD

placené
Vás vznese na vodním sloupci až 9 metrů do výšky! Samotný let koordinujete nohama připevněnýma k prknu flyboardu. Na festivalu bude jeden vodní skútr s jedním flyboardem. Pokud byste si chtěli vyzkoušet flyboard sami, pod dva tisíce se nedostanete. Ale u nás budou ceny 1250 Kč / 30 minut a 1000 Kč / 20 minut.

15BUNGEE PRAK

placené
Lidský Prak je zcela nový způsob, jak prožít Bungee Jumping! Na rozdíl od klasického Bungee skoku, účastníci startují ze země a letí až do výšky 36 metrů. Užijte si Lidský Prak a vzneste se do nebe jako Superman.

20BUNGEE RUNNING

zdarma
Běhání s gumovým lanem připevněným na zádech. Jedna nebo více paralelních drah, kdy má na sobě účastník gumové lano, které musí natáhnout co nejdále.

18OBŘÍ SKLUZAVKA

zdarma
6m vysoká skluzavka, kterou s JUST LIFE týmem postavíme v areálu speciálně pro tento festival. Uspořádáme společně soutěž v nejbrutálnějším skoku do vody 🙂 juchů!

21WINCH
naviják na wakeboard

zdarma
Tohle je skvělá příležitost, zkusit si wakeboard bez lodi. Představte si ten nejbrutálnější winch, který šlehá plameny a táhne vás na wakeboardu po vodě.

22WORKOUT / CROSSFIT ZÁZEMÍ

zdarma
Ideální příležitost pořádně se protáhnout. Chcete se dozvědět, jak správně používat váhu svého těla, popovídat si s lidmi kolem workoutu, správné výživy apod.? Zastavte se ve workout centru.

11SKIMBOARD

zdarma
Nabízí možnost zažít pocit surfování i lidem, kteří nemají zrovna „po ruce“ moře či oceán. Jedná se o variantu vhodnou i pro klidnou vodu a dá se jezdit všude kde je alespoň několik cm vody!

2ZORBFOTBAL
(bubble football)

zdarma
Nasaďte si bubliny a hrajte fotbal bez pravidel! Jak velká zábava může být fotbal, při kterém můžete srážet ostatní hráče na zem, a dostat se k ležícímu míči někdy hráčům trvá celé minuty? Obrovská! Kvalitní zorbfotbal nám na místě zajistí Crazy bubbles.

1WAKEBOARDY

placené
Je kombinace vodního lyžování a technik surfingu. Zní to jako něco co jste si vždy chtěli vyzkoušet? Pak je pro Vás JUST LIFE 2015 ideální příležitostí pro let na vlnách Správčického rybníka! 🙂

Na JUST LIFE vás zve i Honza Kaňůrek
https://www.youtube.com/watch?v=N5gQRK6hAxc

10BLOB DO VODY
vodní polštář

zdarma
Je známý také jako vodní trampolína. Funguje tak, že vy se posadíte na jeden konec nafouknutého pytle, a vaši přátelé skočí na druhý konec, čímž vás vymrští vysoko nad vodu.

 

4SLACKLINE

zdarma
Po celou dobu festivalu si můžete užít slackline i trickline, zapůjčené od firmy lajny.cz. Tato firma spolupracuje přímo s Peetem, několikanásobným mistrem ČR ve slackline. Na místě budou lajny k dispozici, budou probíhat exhibice, prodejní stánek, a rádi vám odprezentujeme výhody kdejaké lajny 🙂

12U-RAMPA

zdarma
Jezdíte na skatu, koloběžce, nebo kolečkových bruslích a troufnete si na u-rampu? Není problém! Vemte to s sebou a vyzkoušejte si s přáteli, kdo dá lepší tríčky 🙂 Pokud vám jde o inspiraci, nebo podívanou, na místě nebude o exhibice na u-rampě nouze.

3LEZECKÁ STĚNA

poplatek na místě
Osmimetrová lezecká stěna pro všechny věkové kategorie o celkové lezecké ploše 45 m2.

17INDOBOARD

zdarma
Indo Board je sportovní náčiní určené ke cvičení rovnováhy potřebné pro všechny board sporty jako surfing, skateboarding, snowboarding, wakeboarding … atd., ale také pro všechny mainstreamové sporty, které vyžadují hbitost a přirozenou koordinaci rovnováhy. Jak jste na tom vy? 🙂

SURFBOARDY

zdarma
Kluci Vennie Surfboards vyvíjejí a vyrábí surfboardy. Způsob, použité materiály a pokora k řemeslu se nijak neliší od klasické ruční výroby surfů v manufakturách na Hawaii nebo Kalifornii. Na festu, kromě surfboardů, budou mít také ukázkové paddleboardy.

SPIKEBALL

zdarma
Jde o netradiční sportovní hru, pro 4 hráče a krásně zapadá do konceptu celého festivalu. Spikeball zažívá obrovský boom, dostal se sem z USA. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=txbJLub2mFY

RC AUTA

poplatek na místě
Postavíme mobilní dráhu a bude se jezdit! Zkuste si třeba týmovou štafetu.

https://www.youtube.com/watch?v=ni71GNyDMmE

SKÁKACÍ BOTY

zdarma
Skákací boty umožňují rychlý běh, skákání, nebo různé akrobatické triky a využívají se také jako doplněk k jiným sportům. Pojďte to zkusit!

 

a další 🙂 viz HARMONOGRAM

zážitky • adrenalin • zájezdy