Lukáš Krčál – Mexiko

leden 2015

V roce 2014 se mi na 5 měsíců Mexiko stalo domovem a místem dalšího sebepoznání a seberozvoje. Ačkoliv západní pobřeží nabízí proslulé surfové spoty, vybral jsem si pro svůj pobyt město Tulum na poloostrově Yucatán.

 

Toto místo ohraničené ze severu mayskými ruinami, ze západu džunglí a z východu modravými karibskými vodami je ideálním kompromisem pro jedince hledající dvoutýdenní dovolenou plnou kiteboardingu, potápění, jak v moři tak v místních CENOTES, snorchlování s mořskými želvami, expedičních zájezdů do hlouby džungle a na mayské ruiny, kterých je v okolí více než požehnané množství.

Je také rájem pro gastronomické fajnšmekry, živočišné tanečníky, ale i pro chronické batůžkáře, kteří nemohou odolat dechberoucí variabilitě promíchaných kultur.

 

Letos bych se s vámi chtěl podělit skrze JUST LIFE o své zkušenosti z kiteboardingu, snowkitingu, vzít vás na seakayaku okolo ostrova Elba, plachtit na historické plachetnici mezi pobřežím Nizozemska a Frískými ostrovy a vůbec nabídnout vám program, který rozbuší každé dobrodružné srdce.

Na našich akcích vám budu k dispozici jako masér, nabídnu kineziotaping terapii a bude-li zájem, rád připravím chuťově prověřené vegetariánské dobroty.

 

Budu se na vás těšit v roce 2015!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *