Longboard Kaunertal 2014 – Fotoreport

Jeden z posledních letošních tripů se konal na nejmladším tyrolském ledovci Kaunertal nedaleko Innsbrucku v Rakousku.

Longboard Kaunertal 39

Kvůli dlouhým a klikatým silnicím, které jsou jako stvořené pro longboardy, se vyplatilo jet necelých 700 km. Na své si tu přijde rider jakékoliv úrovně, silnice jsou kvalitní, sklony příjemné, jezero chladivé a příjemná pečující domácí paní Brigitte, očividně zvyklá na české bláznivce.Longboard Kaunertal 18

Každý den se 26 km dlouhá silnice na Kaunertalu sjela několikrát. Všichni jsme ocenili a pochopili jedinečnost téhle úžasné silnice, která má celkově 29 ostrých zatáček a nachází se v nádherném prostředí. Silnice končí až v údolí obce Feichten. Tam na nás čekala JUST LIFE dodávka, která nás zase hodila zpět nahoru.

Longboard Kaunertal 4
Ride začínal ve výčce 2 750 m n.m. z ledovcového parkoviště Kaunertalu.

Uspořádali jsme longboard slide contest a natáčeli materiál na videospoty, ale celý výlet nebyl jen o longboardu. Využili jsme každý den na maximum!

Když jsme zrovna nejezdili, byl čas k provětrání travních lyží, natažení slackline na nádherných místech a v neposlední řadě i jednokolky. Ve večerních hodinách jsme vyrazili do místního bazénu a těla krásně zregenerovali v sauně.

Mezi námi byli i borci, kteří nikdy dřív na longboardu nejezdili, a odjížděli jako zkušení rideři! Důkazem je množství pohmožděnin, které si někteří odvezli. 🙂

Longboard Kaunertal 38Několik účastníků s námi jelo úplně poprvé a jejich nadšení nás žene dál klikatými zatáčkami za dalším dobrodružstvím.

Z každého, kdo s námi jede, se stává absolutně zapálený člen JUST LIFE komunity. Za to jsme opravdu velmi vděčni.

Díky Vám vidíme, že „to dává smysl“ – tak jak je psáno v našem logu. 🙂

Kaunertale, díky ti a zanedlouho zase na viděnou!

Pojeďte letos s námi!

19may - 24All DayKAUNERTAL LONGBOARD 2015registrace spuštěny