Příspěvek na charitu z každé vstupenky

Přínosy festivalu vidíme nejen v tom, že návštěvníkům připravíme skvělý víkend s neobyčejnými zážitky, ale hlavně ve vzájemném propojení. Náš festival je o pochopení, sjednocení a v tomto duchu se stavíme i k otázkám lidí, pro které jsou peníze potřebnější, než pro kohokoliv jiného.

Rozhodli jsme se podpořit tyto 4 projekty, pro které rozdělíme finanční dar, který předáme na konci festivalu. Na místě budou speciální kasičky a projektům také darujeme část ze vstupného.

Pomozte dětem

Projekt NROS a České televize podporující ohrožené a znevýhodněné děti. Pomozte neobyčejným dětem žít obyčejný život! – youtube

Děti z Čalantiky

ADRA, o. p. s., je mezinárodní nevládní humanitární organizace poskytující pomoc lidem v nouzi tak, aby dokázali vzít život do vlastních rukou. V zahraničí pomáháme při mimořádných událostech i dlouhodobých rozvojových projektech, v České republice se zaměřujeme na podporu dobrovolnictví a globální rozvojové vzdělávání.

skok_ops (1)Skok do života

Zdravotně postiženým, převážně lidem s mentálním postižením poskytují práci ve skvělém kolektivu, zaměstnání, možnost začlenění a vytváření skutečných hodnot. Jejich projekty jsou například úklidové služby, nízkoprahová kavárna Bistro u dvou přátel a chráněná dílna.

Šance pro tebe

V o.s. Šance pro tebe nevznikla jen kapela Wohnout, ale věnuje se především mládeži, poskytuje jim zázemí v konání různých akcí, protidrogové vzdělání a prevenci rizikového chování.

Pokud nechcete přispívat na charitu, zakupte si vstupenky v předprodeji už nyní.