Hudební scéna - zážitkový festival 2015 | JUST LIFE

Hudební scéna

1
N.O.H.A.

Na pódiu exceluje jako smršť vydávající ze sebe nakažlivou pozitivní energii. Svou sympatií pro tradiční hudbu a multikulturnost rozbíjí hranice mezi různými hudebními směry i světovými kontinenty a přirozeným způsobem tak spojuje dynamický nadupaný groove s živou, veselou a hravou performancí. Jejich frontmanka Kaia Brown dodává svým osobitým projevem hudbě i živým vystoupením N.O.H.A. novou hudební i vizuální dimenzi.

6Atmo music

ATMO music je libereckým hudebním projektem jehož hlavními členy jsou rapper „Beef“ a hudební producent „ODD“ (V jeho širším základu však můžeme nalézt i rappera Lipa (BPM) nebo zpěváka Jakuba Děkana známého z kapely JUST TRY, či jiné muzikanty). ATMO music vychází především z kořenů ovlivněných rappovou hudbou, ale díky společnému vkusu a nalezení obou hlavních interpretů se otevírá více žánrovým přesahům.

 

3Revolta

Je nejvýznamnější představitel conscious (uvědomnělého) rapu v Česku. Svou hudbu dělá prostě “po svém”. Jeho koncert vás nabije pozitivní energií, přinese vám inspiraci a hlavně vás namotivuje k činům! Jeho cílem je ukázat nový pohled na život, šířit pozitivní energii a motivovat ostatní k práci na sobě. Věří, že dosáhnout pozitivních změn ve společnosti můžeme pouze tak, že bude každý pracovat na zlepšení sebe samého. Proto také založil projekt Seberevolta. Jeho největší vášní je hra na klavír, skládání hudby a psaní textů. V prvním albumu, které vydal jako revolta, Evoluce vědomí se zaměřuje na odhalování politických a společenských problémů, ale také na osobní duchovní růst. V druhém albu Motivace k činům vyzývá všechny, aby přestali jenom mluvit a začali konečně jednat a proměňovali své myšlenky a sny v realitu! Motto alba zní: „Ani moudrá slova činy nikdy nenahradí“.

4Voxel

nejdříve spolupracoval se skupinou Burnout. Od roku 2012 se vydal na sólovou dráhu. Rád mluví o osobním probuzení, stejně jako o tom, jak je důležité ukočírovat vlastní ego. Hrával punk-rock, prošel Superstar, zpíval po diskotékách, až skončil jako pohodář v houpací síti se španělskou v ruce. A na jeho koncertě se prostě budete skvěle bavit!

 

 

N.O.H.A (1)Dave a Sony

je Českobudějovické hip-hopové duo. Pro svůj nezaměnitelný styl, kterým zcela vybočují z hranic klasického hip hopu si získávají fanoušky napříč celým věkovým spektrem. Jejich hudební styl nelze zcela zaškatulkovat, a tak oni samy používají výraz – alternativní hip-hop. Skupina byla založena v roce 2007 a je tvořena dvěma členy. Dave, vlastním jménem David Rak je raper a textař. Skupina má za sebou řadu koncertů a různých spoluprací. Spolupracovala například s rádiem Kiss, pro kterou na jeden rok složili hymnu, a na jejichž stanicích můžete skupinu slyšet.

Jejich videopozvánka na festival

5John Hayllor

je blues v moderním kabátu s výraznými rockovými prvky. Jejich autorskou tvorbu zajišťuje frontman a vynikající kytarista Janek Žežula. Svými rytmy Vás dostanou do pohody, dobré nálady a vychutnáte si tak kvalitní muziku, na kterou John Hayllor vždy osobně dohlíží.

 

14Online session

Se věnují převážně autorské tvorbě (Jan Doležal, Radek Doležal), ale můžete slyšet i skladby od Marcuse Millera, Herbieho Hancocka, Milana Svobody a mnoha dalších…

Jejich koncerty jsou založené na improvizaci a vzájemné hudební „konvezaci“.

 

 

11Martin Šafařík

Český rockový zpěvak, přezdívaný Šafa. Jeho kariéra začala v 11 letech, když vyhrál soutěž Rozjezdy pro Hvězdy. V minulosti byl součástí kapely Francis‘ Drake se kterou má dvě alba. Několik koncertů odehrál i s Daily Woodem. Můžete ho také znát ze soutěže Česko-slovenská superstar 2013 v které skončil na 4 místě. Nyní spolupracuje se společností TÓNY SRDCE RECORDS a plní si své sny.

 

8LaFre

LaFre je rapper z Lipníka nad Bečvou, který je členem hudebního vydavatelství Tóny Srdce Records a hip-hopové skupiny Hipnotic. V roce 2014 vydal první sólové album Metafora. Jeho cílem je probudit v lidech selský rozum a myšlenky týkající se globálu a ne vlastního zájmu.

10Sanchez DJ & Beatbox

Sanchez je všestranně nadaný umělec, performer, hudebník, tanečník, režisér a mnoho dalších věcí.

Jeho záměrem je také spojit multižánrové kultury v Hradci Králové a pozvednout tím místní kulturu jako takovou. Sancheze nebo Art Studio One sledujte na Facebooku.

 

9DJ Marthy

DJ Marthy je koncertní párty dj zaměřující se na hudební styly HIP-HOP, RnB, FUNKY, BREAK BEAT, DUBSTEP, FUNKY HOUSE, TRAP, TWERK, MASHUPS atd… V dnešní době se soustředí na nové projekty a párty, koncerty, umělce, ale zároveň i na své kamarády SUVERENA a REVOLTU které doprovází na koncertních tours jako DJ. S parťákem DJ LOWOU vede pořad OUT OF CONTROL na rádiu HELAX 93,7 fm každé úterý 19-21hod.

 

12Lucky Losers

Lucky Losers jsou rock´n´rollová kapela z Východních Čech. Mají rádi poctivý zvuk starých lampových aparátů, starých kytar a otevřený zvuk bicích, z čehož se odvíjí jejich sound. Žádnou potichou záležitost očekávat nelze. Přesto, že od prvního koncertu ještě neuběhly ani tři roky, členové kapely žádnými nováčky nejsou. Jejich jména můžete najít na obalech kapel Skapollo, Uffohorn, ale třeba i Ready Kirken. Kapela už stihla odehrát přes 60 koncertů většinou po boku známých kapel. V březnu 2013  vydali Losers první album s názvem Automat. Deska vyšla jak na CD, tak na 180g vinylu.

 

13Dědovy blechy

Punk-rock/ Punk-pop z Vysokého Mýta. Dědovy blechy jsou čtyřčlenná kapela z Vysokého Mýta, která desátým rokem obšťastňuje své okolí energickými koncerty postavenými na punkovém základě, avšak při zachování bohatosti aranží jednotlivých písní. Aktuálně mají na kontě 5 CD.

 

 

15Tchei – chan v Duu

Jak vznikla tahle akustická pecka z Jičína? Jedno zkomolené příjmení, jedna kytara, jeden hlas, jeden pokus o to nahrát / zahrát si svépomocí pár milých písní a udělat tak radost sobě a všem těm, kteří vyjdou vstříc tónům znějícím zpod pokličky „skicáře“. Po dvou a půl letech samohraní se k Matějovu hlasu a kytaře přidal Pavlův cajon s klavírem a zrodil se TCHEI-CHAN v DUU. Zatím vyšly 4 skicáře Tchei-chan a jeden skicář Tchei-chan v Duu.

 

16The Partisan

Rock-indie kapela z Pardubic. V současné podobě hraje kapela od jara 2006.

Kapela tvoří výhradně vlastní tvorbu s převážně českými texty. Hudebně jsou jí nejblíže styly indie rock, garage rock a punkrock. V dubnu 2008 vydalo independent vydavatelství Cecek Records- The Partisan  debut Cd „16“. V roce 2011 vydává desku s názvem „OK“ opět u Cecek Records.

 

17Reng’d’Beng!

Rock-crossover z Jičína. Historicky první české superhrdinské hudební uskupení. Svou hudbou hodlá ve světě šířit a podněcovat spravedlnost, dobro a lásku k moštu, polévce s krutony, Rumcajsovi a kinematografii Chucka Norrise do roku 1991! Nevěříte? Tak slyšte!

 

 

 

18J!Scream

Hudba, která tě pohltí tak, že už nikdy znova nebudeš schopnej si sednout k něčemu na zadek a soustředěně pracovat. Už nikdy nenapíšeš domácí úkol, nevyplníš finanční reporty, ani si neuděláš svačinu.

Z historických důvodů, které jsou popsané v naší biografii, se naše hudba orientuje na pořádnou rockenrollovou pařbu.

kapely web jl2015EDMOND WELLS

Se těží především z instinktivního propojení devadesátkových „nu“ prvků, neskrývaného obdivu současného progresu a příměsi osobitého přístupu k muzice.

Na JUST LIFE festivalu vystoupí v neděli.

zážitky • adrenalin • zájezdy