Fotoreport :: TŘÍKRÁLOVÝ BENEFIČNÍ BĚH JUST LIFE 2015

Do nového roku 2015 jsme vykročili tou správnou motivující nohou. V Hradci Králové, kde JUST LIFE momentálně sídlí, jsme na poslední chvíli uspořádali lehký charitativní běh s trasami 2, 4 a 8 km a to s cílem naladit sportovně nabuzené hradečáky a zaktivovat povánoční lenivou atmosféru živou hudbou.

Na místě byly k dostání ty nejlepší dobroty na zahřátí, občerstvení a dobrá nálada.

Přidanou hodnotou naší akce bylo, že místo startovného se přímo na místě vybíraly boty, zimní oblečení a hračky pro charitu. Zároveň veškeré finančními prostředky získané z prodeje občerstvení a příspěvků byly po ukončení charitativního běhu a věnovány charitě.

18 statečných běžců a běžkyň, povinně posíleni výbornou horkou hruškou se vydalo kolem 14:00 na dvě tratě. Na místo se přijela podívat zástupkyně královehradecké charity.

Zbrusu nová kapela John Hayllor v průběhu akce nahřála svá komba a na sklonku odpoledne předvedla skvělou hudební produkci ve stylu blues/rocku.

Podtrženo sečteno, Hradec Králové je fantasticky pozitivní město. Při organizaci dobročinné akce byli všichni spolupracující více než nápomocní. A proto bychom jmenovitě rádi poděkovali dobrým duším z kavárny Crosscafé, z městské knihovny, z královehradecké charity a členům kapely John Hayllor.

Článek, který o události vytvořila přímo Charita Hradec Králové, je ke shlédnutí zde.