september, 2015

28sep - 3octAll DayPAKLENICA - LEZENÍ 2015registrace spuštěny

Event Details

HOROLEZECKÝ ZÁJEZD DO CHORVATSKA

Stejně jako loni i letos nás čeká výlet do osvědčené horolezecké oblasti Veliká Paklenica, kde budeme týden lozit, padat, makat, raftovat a překonávat sami sebe.

Z loňské události je připraven FOTOREPORT

Oblast Veliká Paklenica nabízí krásné vápencové lezení na dobře zajištěných cestách různé obtížnosti i délky, na své si zde přijdou jak začátečníci, tak zkušení lezci.

V hlavním kaňonu je cca 300 dobře zajištěných cest obtížnosti 3 – 8b+. Většina cest je krásně přístupná přímo ze stezky, která vede kaňonem podél potoka ve kterém se můžete zchladit po náročném lezení.

 

Navštívíme také opuštěný lanový park a vysuté mosty vysoko nad zátokou moře. V půlce týdne si uděláme odpočinkový den a sjedeme na raftech místní průzračnou řeku Zrmanju, která je vyhledávaným cílem rekreačních vodáků pro svoji krásu i divoké peřeje.

Pro chvíle odpočinku a zábavy vezeme slackliny, longboardy a indoboardy na kterých můžete trénovat svoji rovnováhu a pro relax budou k dispozici hammaky.

 

Ubytovaní budeme v krásných apartmánech Luka v blízkém přímořském městečku Stari Grad. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, kuchyňky, Wi-Fi připojení a nedaleko je několik obchodů, kde můžeme nakupovat jídlo i místní víno. Rozlehlá terasa pak přímo vybízí k večerním posezením u sklenky vína a dobrot z grilu. Stravovat se bude každý z vlastních zásob.

Podívejte se na harmonogram zájezdu, cenu a podrobné informace:


zasláno: 47x (aktualizace po 30 minutách)

CENA ZAHRNUJE:

  • dopravu JUST LIFE dodávkou do Chorvatska a zpět
    + místní dopravu
  • 6 nocí v krásném apartmánu 200m od moře
  • služby dvou profesionálních instruktorů – organizátorů
  • vstupy do národního parku Velká Paklenica
  • výlet na rafty na řeku Zrmanju
  • cestovní pojištění
  • slackliny, indoboardy, longboardy, …
  • grilování ryb, večerní posezení, …

Time

September 28 (Monday) - October 3 (Saturday)

Location

Paklenica, Chrovatsko

Více:
HERO Survival COOL Camp 2015

Představujeme zcela nový adrenalinový víkend s překážkovým závodem a bohatým doprovodným programem. Dvoudenní sportovní událost tě nakopne adrenalinem, vyčerpá a...

Zavřít