july, 2015

8jul - 19All DayNa kole kolem Korsiky 2015

Event Details

3. 7. – 17. 7. 2015
Korsika je rájem na zemi pro všechny vyznavače dobrodružného cestování. Na malém prostoru zde naleznete všechno od skalnatých útesů přes písčité pláže až po vrcholky hor přesahující 2500m. Příroda je tu tak rozmanitá a štědrá, že na podrobné prozkoumání ostrova by člověk potřeboval snad celý život.

Vydejte se s námi tedy na dvoutýdenní putování kolem celého ostrova a prozkoumejte krásu a divokost této ojedinělé destinace. Naše cesta bude jistě plná nevšedních zážitků a příležitostí poznat místní krajinu, památky, lidi i sami sebe. Během cesty nás čeká spousta nevšedních zážitků, jako je lezení po skalách, canyoning, skoky z útesů do moře, čerstvě ulovené grilované ryby, bivak v jeskyni plné svítících rostlin na stropě a mnoho dalšího! Ubytovaní budeme ve stanech v kempech nebo v předjednaných tábořištích pod širým nebem.

Celou cestu nás bude taky doprovázet jedno auto, které nám poveze věci a bude sbírat případně odpadlíky. Tak neváhej a přidej se k této dobrodružné výpravě, protože JUST LIFE není obyčejná cestovka a tak nelze očekávat obyčejný zájezd, ale sled zážitků a zkušeností tak intenzivních, že se ti navždy vryjí do paměti.
Více informací a podrobný program čekej už brzy na těchto stránkách!

Pokud chcete upozornit, až spustíme příhlášky na akci, vyplňte nám email zde:

Time

8 (Wednesday) - 19 (Sunday)

Více:
Naše destinace

Na území České Republiky probíhají naše sportovní kurzy pro střední školy, víkendové wakeboardové campy nebo třeba náš zážitkový festival JustLife...

Zavřít