HERO Survival COOL Camp 2015 | JUST LIFE

september, 2015

18sep - 20sep 1818:00sep 20HERO Survival COOL Camp 2015

Event Details

Představujeme zcela nový adrenalinový víkend s překážkovým závodem a bohatým doprovodným programem.

behero2

Dvoudenní sportovní událost tě nakopne adrenalinem, vyčerpá a svým doprovodným programem zase nabije energií, pobaví tě a nabídne možnost na vlastní kůži zkusit nový sportovní zážitek.

Hlavní událostí HERO SURVIVAL CAMPu bude sobotní překážkový závod s více než 25 originálními překážkami, který najde tvé silné i slabé stránky. Překážkový závod je určen pro běžné smrtelníky, ale i malé a velké hrdiny.

Otestuj své limity nebo se jen bav. Je jen na tobě, jak překážky zdoláš!

Budou připraveny dvě obtížnosti drah tak, aby si závod užil každý účastník – amatéři, vrcholoví sportovci, nadšenci, muži, ženy i děti.

Kategorie závodu:

SUPER HERO – 8 km pro nejzdatnější, opravdová výzva pro připravené
HERO
– 5 km závod pro všechny, kteří se chtějí protáhnout netradičním způsobem
LITTLE HERO
– překážkový závod šitý na míru dětem od 10 do 15 let

Mapa areálu

behero mapa

O zábavu se všem postaráme již v pátek. Doraž na HERO Survival COOL Camp s předstihem a užij si doprovodný program hned od začátku. Po celou dobu akce nabídneme našlapaný doprovodný program. Bude na tobě, jestli se zaměříš jen na hlavní závod nebo vyzkoušíš i řadu ostatních aktivit, které ti na HSCC 2015 nabídneme.

Koncerty, pool party s DJ’s a sportovní EXPO – to vše tě čeká o víkendu 19. a 20. září ve Festivalparku v Hradci Králové!

Time

18 (Friday) 18:00 - 20 (Sunday) 18:00

Location

Letiště, Hradec Králové

Více:
Ferraty v Dolomitech

Via Ferraty v Dolomitech Z této události je připraven fotoreport Zdejší zajištěné cesty - ferraty - vás zavedou do míst, kterých...

Zavřít