Akce na objednávku

Firemní akce

Naší specialitou jsou outdoorové programy prověřující pomocí zábavných sportovně-adrenalinových aktivit fyzickou i psychickou odolnost vašich zaměstnanců, které v nich zanechají silné zážitky a spoustu vzpomínek. Program doplňujeme podle přání klienta také o dopravu, ubytování a stravování v  místě konání akce. Zpravidla je program stylizován do určitého tématu, což umocňuje zážitek a výsledný dojem, není to však podmínkou, všechny aktivity lze realizovat i samostatně.

Počet, náročnost a neobvyklost provozovaných aktivit obvykle závisí na přání zadavatele, rozpočtu a počtu účastníků. Jsme schopni zařídit téměř cokoliv – například čtyřkolky, lanové překážky, dračí lodě, rafty, slaňování, obří houpačku, paintball a mnoho dalšího.

 1. Odměnové akce
 2. Teambuildingy
 3. Školení

Kurzy pro skupiny a školy

Organizujeme sportovně vzdělávací kurzy pro základní, střední a vysoké školy a skupiny více než 10 osob. Rozsah a doba trvání kurzu vždy necháme na vás. Jsme schopni zaštítit celé kurzy včetně ubytování, stravy, dopravy a doprovodného programu nebo poskytnout služby našich instruktorů a zajistit vybavení.

Všichni naši instruktoři mají potřebné vzdělání a licence pro provozování dané činnosti a naše vybavení splňuje veškeré normy. Naší domovskou lokalitou jsou Krkonoše a jejich okolí, ale po domluvě lze kurzy realizovat prakticky kdekoliv.

 1. Adaptační kurz
 2. Cykloturistický kurz
 3. Lezecký kurz
 4. Vodácký kurz
 5. Lyžařský kurz
 6. Zimní škola

Cattering

Poskytujeme kompletní organizaci a zaštítění akcí pro soukromníky i firmy a program sestavujeme na míru. V nabídce našich služeb můžete najít zajištění pohoštění pro své hosty, kompletní organizaci vaší svatby nebo koncert pro několik tisíc lidí.

Každé realizované akci předchází vyplnění kontaktního formuláře a osobní konzultace, abychom měli jistotu, že každý klient dostane službu přesně podle svých představ.

 1. Svatby a oslavy
 2. Maturitní plesy, stužkovací večírky