1
hudební scénaexhibice | show | workshopy | soutěže
filmová scéna
zážitky
Odkazy ►
UdálostFB EventLístkyKontakt
2
Pátek 3. 7.
zorbfotbal
wakeboard
u-rampaflyboardworkout
kruhové
tréninky
slackline
bungee
katapult
running
indoboard
pivní věž
street art
skluzavka
paddleboardy
parkourstěna
skimboard
blop
aquazorbing
winchvolej
RC auta
spikeballbumball
skákací boty
BeHero
vennie surfy
paintballfotbálek
3
16:00zvučeníindoboard soutěžminiexhibice - slackline, wakeboard, biketrial, urampa, parkour16:00indoboard soutěžPV16:00
4
16:1516:15WSAPWORV16:15
5
16:30Dědovy blechyslackline exhibiceFilm:
Wakeporning
16:30AexhibiceBTDALAILCEF16:30
6
16:45soutěž pivní věžworkout - soutěžeJet ski freestyle
exhibice
16:45KWKUsoutěž pivní věžRDREVQNESNPO16:45
7
17:0017:00EOANEOLKZOUCJAKNAT17:00
8
17:15U rampa exhibice17:15ZBexhibiceRSTGEBEOESDAHUÁBIIB17:15
9
17:30prezentace JUST LIFE17:30OOKLAETŘBUCKNZTKEENÁ17:30
10
17:45soutěž winch17:45RAOAPEÍORKIÍOsoutěž
winch
ÍATL17:45
11
18:00Sezeprezentace:
Neziskové organizace
Kruhové tréninkyFilm:
Viva cuba libre
18:00BRUCUAAÁMRČsoutěž bumballCHSBE18:00
12
18:1518:15FDUFTKLRRSRBBBKÍEUAK18:15
13
18:30zvučeníWorkshop:
Tapeování
Wakeboard exhibice18:30OWakeboard
exhibice
-LLTUTKDSOLIARRL 18:30
14
18:45Kruhové tréninky18:45TRYINLTAONBOFL18:45
15
19:00OnLine Sessionsoutěž paddleboardy19:00BABNNIUsoutěž paddleboardyĚRBGOY19:00
16
19:15Parkour / freerun exhibiceFilm:
Snowporning
19:15AMOEINZParkour exhibiceNDT19:15
17
19:30spikeball turnaj19:30LPANDAAsoutěž o hrací setY19:30
18
19:45Workshop:
Parkour
19:45ARGOVWorkshop19:45
19
20:0020:00DBK20:00
20
20:15zvučeníBiketrial show20:15OA20:15
21
20:30John HayllorWorkshop:
Sebeobrana
20:30A20:30
22
20:45Film:
This is the way
20:45R20:45
23
21:0021:00D21:00
24
21:15Soutěže na bungee laně: doběhni si pro zážitek21:15Doběhni si pro zážitek21:15
25
21:30zvučeníBubenická show
TOKHI
21:3021:30
26
21:4521:4521:45
27
22:00N.O.H.A22:0022:00
28
22:1522:1522:15
29
22:3022:3022:30
30
22:4522:4522:45
31
23:0023:0023:00
32
23:1523:1523:15
33
23:3023:3023:30
34
23:45Electroswing23:4523:45
35
0:000:000:00
36
0:150:150:15
37
0:300:300:30
38
0:450:450:45
39
1:001:001:00
40
1:151:151:15
41
1:301:301:30
42
1:451:451:45
43
2:002:002:00
44
45
hudební scénaexhibice | show | workshopy | soutěže
filmová scéna
zážitky
Zážitkový festival JUST LIFE 2015 ►
UdálostFB EventLístkyKontakt
46
Sobota 4. 7.
zorbfotbal
wakeboard
u-rampaflyboardworkout
kruhové
tréninky
slackline
bungee
katapult
running
indoboard
pivní věž
street art
skluzavka
paddleboardy
parkourstěna
skimboard
blop
aquazorbing
winchvolej
RC auta
spikeballbumball
skákací boty
BeHero
vennie surfy
paintballfotbálek
47
10:00ElectroswingSnídaněKruhové tréninky10:0010:00
48
10:1510:1510:15
49
10:30Workshop:
Malování do kávy
10:3010:30
50
10:45Kruhové tréninky10:4510:45
51
11:00Workshop:
Acroyoga #1
Film:
Skateporning
11:0011:00
52
11:15Soutěže: doběhni si pro zážitek11:15Doběhni si pro zážitek11:15
53
11:30slackline
exhibice
11:30slackline
exhibice
11:30
54
11:4511:4511:45
55
12:00prezentace
BeHero
Wall paintingsoutěž paddleboardy12:00indoboard
soutěž
soutěž paddleboardy12:00
56
12:1512:1512:15
57
12:30zvučeníprezentace
Seberevolta
Film:
This is the way
12:3012:30
58
12:45J!Screamsoutěž
winch
12:45soutěž
winch
12:45
59
13:00Bubenické dílnyU rampa exhibice13:00exhibice13:00
60
13:1513:1513:15
61
13:30Wakeboard exhibice13:30Wakeboard13:30
62
13:45Film:
Na sever od
Slunce
13:4513:45
63
14:00zvučeníKruhové tréninkyWorkshop:
Tapeování
akrobacie,
jojo, footback
14:0014:00
64
14:15Lucky Loosers14:1514:15
65
14:30zorbfotbal turnajKruhové tréninkyWorkshop:
Sebeobrana
14:30zorbfotbal turnaj14:30
66
14:4514:4514:45
67
15:00Biketrial showimpro:
Paleťáci #1
15:0015:00
68
15:15prezentace projektu
Auto napůl
soutěž skok do vodyFilm:
Snowporning
15:15soutěž skok do vody15:15
69
15:30Workshop:
Parkour
15:30Workshop
Parkour
15:30
70
15:45Kamil Novotný:
Synchromysl
15:4515:45
71
16:0016:0016:00
72
16:15prezentace JUST LIFEParkour / freerun exhibice16:15Parkour exhibice16:15
73
16:30Workshop:
Žonglování
Bubenické dílny16:3016:30
74
16:45zvučeníFilm:
Viva cuba libre
16:4516:45
75
17:00Martin ŠafaříkJet ski freestyle
exhibice
17:0017:00
76
17:1517:1517:15
77
17:3017:30BeHero:
staň se hrdinou
17:30
78
17:45zvučení17:4517:45
79
18:00Atmo MusicWakeboard exhibiceKruhové tréninky18:00Wakeboard18:00
80
18:15Film:
Wakeporning
18:1518:15
81
18:30Kruhové tréninky18:3018:30
82
18:45slackline
exhibice
18:45slackline
exhibice
18:45
83
19:00zvučenísoutěž winchsoutěž
pivní věž
19:00soutěž
pivní věž
19:00
84
19:15Tchei-chan v duu19:1519:15
85
19:3019:30soutěž o hrací set19:30
86
19:45U rampa exhibice19:45exhibice19:45
87
20:00Sanchez tanec včetně art studio one20:0020:00
88
20:15Jet ski freestyle
exhibice
20:1520:15
89
20:30Sanchez DJ a rap a beatbox20:3020:30
90
20:4520:4520:45
91
21:00zvučeníBubenická showworkout - soutěže21:0021:00
92
21:15Dave a Sony21:1521:15
93
21:3021:3021:30
94
21:4521:4521:45
95
22:00zvučeníOhnivá show22:0022:00
96
22:15LaFre22:1522:15
97
22:3022:3022:30
98
22:45Seberevolta22:4522:45
99
23:00Revolta23:0023:00
100
23:1523:1523:15
101
23:3023:3023:30
102
23:4523:4523:45
103
0:00DJ Marthy0:000:00
104
0:150:150:15
105
0:300:300:30
106
0:450:450:45
107
1:001:001:00
108
1:151:151:15
109
1:301:301:30
110
1:451:451:45
111
2:002:002:00
112
hudební scénaexhibice | show | workshopy | soutěže
filmová scéna
zážitky
Zážitkový festival JUST LIFE 2015 ►
UdálostFB EventLístkyKontakt
113
Neděle 5. 7.
zorbfotbal
wakeboard
u-rampaflyboardworkout
kruhové
tréninky
slackline
bungee
katapult
running
indoboard
pivní věž
street art
skluzavka
paddleboardy
parkourstěna
skimboard
blop
aquazorbing
winchvolej
RC auta
spikeballbumball
skákací boty
BeHero
vennie surfy
paintballfotbálek
114
10:00Snídaně10:0010:00
115
10:1510:1510:15
116
10:30Slam poetry10:3010:30
117
10:4510:4510:45
118
11:00sebezprezentace
(rezerva)
11:0011:00
119
11:1511:1511:15
120
11:30sebezprezentace
(rezerva)
Workshop tapewakeboard exhibice11:30wakeboardindoboard soutěž11:30
121
11:45Film:
Snowporning
11:4511:45
122
12:00KinballWorkshop:
Acroyoga #2
soutěž
pivní věž

soutěž
winch
12:00soutěž
pivní věž
soutěž
winch
12:00
123
12:15žonglování, akrobati12:1512:15
124
12:30Rekola12:3012:30
125
12:45U rampa exhibice12:45exhibice12:45
126
13:00Vennie surfboards
& SUP
impro:
Paleťáci #2
Bubenické dílny13:0013:00
127
13:15slackline exhibice13:15exhibice13:15
128
13:30zvučení13:3013:30
129
13:45The Partisan13:45BeHero:
staň se hrdinou
13:45
130
14:00soutěž skok do vody14:00soutěž skok do vody14:00
131
14:1514:1514:15
132
14:30Jet ski freestyle
exhibice
14:3014:30
133
14:45zvučeníWorkshop v divadelní improvizaci14:4514:45
134
15:00Reng'd'Beng!Bubenické dílnyFilm:
Wakeporning
15:0015:00
135
15:15biketrial show15:1515:15
136
15:30beach
volej
turnaj
15:30beach
volej
turnaj
15:30
137
15:45zvučení15:4515:45
138
16:00Edmond WellsŽonglérský workshop16:0016:00
139
16:1516:1516:15
140
16:30Film:
This is the way
16:3016:30
141
16:45zvučení16:4516:45
142
17:00Voxel17:0017:00
143
17:1517:1517:15
144
17:3017:3017:30
145
17:4517:4517:45
146
18:00předání charitativního daru18:0018:00
147